Erotická Seznamka Pro Všechny V Brně

“A teď, Lydia!” Vykřikl Sirenia

Half-lycan rychle kývl na necromancer. Vrhla vpřed běžící v plné síle. Její srdce bylo plné vzteku nad svým padlým kamarádům. Její paže a katana rozšířena na boku, její pohyby elegantní a smrtící. Dosažení zvíře, vyskočila na jeho kolena, pak opět na jeho hrudi. Tentokrát neměla ukotvit sebe, ona nepotřebuje moc. Zbývající věrný akrobacie Lycanů posedlý, ona seskočila hrudníku tvora a otočil krásně ve vzduchu. Lydiina bílé vlasy mlátí; její dlouhé, holé nohy svázané. Se smrtící přesností, že snížení její čepel hluboko do Minotaur krku. Zvíře upustil svou zbraň, jeho ruce dosahující k pokrytí pramen tryskající krve. Sickening bublání zvuky přicházející z býčího-jako zvíře před tím, než dopadl na zem. Sirenia je minotaur se zhroutil na zem, jako loutka, jejíž struny byly vykáceny. Lydia stál nad ní zabít; s lusknutím zápěstí, ona hodila krev ze svého nože a položil ji zpět do pochvy. Její mysl přičemž na chvíli přesunout z šílenství bitvy se starat o svého přítele, její oči se stěhoval, aby obhlédli Sasha.

“Sasha!” Lydia vykřikla, když spěchal k nehybnému dračice. Sirenia dohnal k ní, když oba dosáhli Sasha tělo. Half-lycan rychle poklekl vedle dračice.

Vlk Dívka se začala třást její přítel, “Pojď Sasha, řekni něco!”

Tam konečně přišel tlumené sténání jako Sasha mírně zvedla hlavu, “O. .. Owww!”

Sirenia a Lydia chytil paže dračice a pomohl jí dostat na kolena. Vlk Dívka impulzivně objala svého přítele. Slzy jí tekly po tvářích, napůl lycan vykřikla úlevou. Dračice byla pokryta krví; některé z nich z Minotaur, ale většina z její vlastní. Trhlinky zakryla tělo, její oči byly oteklé. Sasha postupně objala kolem půl lycan, pouze v pohybu, stejně jako její tělo bylo dobře.

“Jsem v pořádku,” řekla se smíchem, “to bude trvat déle, než aby mě dolů.”

Half-lycan konečně uklidnila, otřela poslední slzy. To bylo podruhé během tří dnů, že málem ztratil jednoho ze svých přátel. Ano, její přítel. Žena, která se považuje za svého soupeře, nyní její nejbližší společník. Kdyby se jí podařilo vyvinout přátelství s Sasha, tak proč ne Sirenia? Lydia málem vyskočila, když ucítila ruku na rameno. Vzhlédla vidět nekromant lehce usmíval.

“Pojď,” řekl Sirenia, “Pojďme dostat své muže zpátky.”

****************************

Všichni stáli kolem Johnova postele, tiše čeká. Lydia a Sasha seděli na židlích vedle sebe, dračice zkušeně obvázal by Faelar. Její víčka stále oteklé, její křídlo spravit, ale nemůže létat týdny. Sirenia seděl na stoličce u nohou postele s Faelar opíral o zeď za ní, stále ještě není připraven věřit nemilosti studenta Mira. John, nebo alespoň jeho tělo, zdálo se, že pokojně odpočívá. Jeho hruď stále stoupá a klesá, téměř hledá uvolněně v jeho hlubokém spánku.

Tam byl trochu rachotily v kuchyni jako Mira skončil poslední lektvaru. Tři dívky se dostal zpátky do západu slunce s GIA slzy. Jejich cesta trvala déle, vzhledem k výkonu Sasha většinu cesty. Zkušený necromancer byl schopen získat nektar z květů pro konečné složku po jejich návratu. Asi po minutě, nekromant vešel do místnosti s šálek v ruce. Pomocí jedné ruky, aby pozvedla hlavu vojákovi, nalila polovinu hrnku do úst, než nechat hlavu odpočinout zpátky na polštář.

“Co teď?” Lydia se nervózně zeptal se.

Mira povzdechl hrozně, “Teď jeden z vás musí něco obětovat.”

“Sacrifice?” Dračice odpověděla s hlubokým znepokojením, “Co je to za oběti?”

“Polovina z Vašeho potenciálního života,” řekl nekromant s nesmírnou gravitací na hlase.

Vlk dívka málem vyletěl ze židle, “Počkejte! Říkáte, že ….”

“Já říkám, že pokud jsou určeny k životu být osmdesát, zemřete ve čtyřiceti. Dokonce i když nechcete od meče padnou, budete stále umírají k předčasné smrti. To je cena, kterou musí zaplatit.”

Lydia se posadil, ticho naplnilo místnost opět i tři ženy, ať Mira slova potopit dovnitř Někdo bude muset zaplatit vysokou cenu, aby smrt jim trvat mnohem dříve. Život za život.

Sasha zvedla z křesla, ruku na stěnu pro podporu. “Udělám to. Obývací být jen patnáct set je malá cena pro mě.”

Pro dračice, muži, které milovala byli smrtelní a zemře v jejím životě. Nedokázala si představit, přičemž draka pro partnera či zamiloval znovu. Pokud šlo o ni, kratší život by pomohl jen zmírnit její samotu, když byli pryč.

Starší nekromant zavrtěla hlavou, “je mi líto, ale to nebude fungovat na kouzelné tvory.”

Drak je dlouhá životnost byla přidělené zářivé kouzlo na světě. Proto, drak byl částečně čistá magie sami. Všechny oči v místnosti se obrátil k Lydii. Její sklonil hlavu, slzy stékaly po straně obličeje jako hmotnost místnosti zřítila na ni. Její myšlenky driftoval na scénu, kterou vytvořila pro sebe zpět do jeskyně, John a jejich děti si hrají jako šťastná rodina. Pak tmavý obraz vstupující svou mysl, John a jejich děti pláč nad jejím hrobem. Přísahala, že by si ani představit tváře svých dětí, tak mladá. Ale to by se zkrátil život stojí za to? Ano! Dokonce i když ho jen vidět za jeden den, aby mu řekla, že ho miluje, aby láska jeden poslední čas. Bylo to stojí za to cenu.

“Lydia?” Sasha hlas jí přináší zpět do reality. Zvedla hlavu a podívala se kolem, všichni ji stále pozoroval. Pomalu vstala a přikývl.

“Dobře, co mám dělat?”

Mira se chystal promluvit, když Sirenia střílel ze svého sedadla a přerušil ji, “Lydia, to ne!”

Half-lycan zcela zmrazil, co dělala? Mladý nekromant zavřela na vlastní oči na chvíli, slzy nahoru. Zhluboka se nadechl před jejich otevřením s ní odpověď.

“Lydia, jestli ho opravdu miluješ, pak si zasloužíte dlouhou životnost společně. Můžete ho zaslouží jako kamarád. Zasloužíte si možnost vychovávat děti společně. A ty si zaslouží život bez strachu a strach. Zaplatím cenu .

Míra vytřeštil oči překvapením, poprvé ukazuje jakoukoli starost o svého bývalého studenta. “Sirenia, jsi si tím jistý?”

“Nikdy jsem nebyl více jistý v mém životě,” zasmál se nekromant. “Kromě toho jsem podělal hodně. Je to o době, kdy jsem dělal něco, co hned na jednou.”

Half-lycan tiše usmál se na Sirenia. “Děkuju,” zašeptala.

Mira přikývla a podala šálek na svého bývalého studenta, “Jsem na tebe pyšná.”

Mladý nekromant usmál se na komentář, poprvé v letech zde byl unce vztahu mezi učitelem a žákem. Napila se z hrnku, dokud tam nebylo nic lektvaru vlevo. Sirenia začala blikat několikrát, pomalu přesouvá svou váhu, její hlava přikyvuje off. To bylo v tomto okamžiku že Mira vzal ji za ruku a držel Johnovu ruku v druhé. Starší nekromant zavřela oči a začala blouznit o několik slov, které nikdo jiný v místnosti rozuměl. Byl to ten samý zpívání, že Sirenia dělal při vytváření umělé duši pro Johna. Mírné záře začala vycházet z jejich rukou, zářící jasněji, jak světlo odvzdušnit přes jejich kůži. Najednou Mira pustil oběma rukama a Sirenia se zhroutil na podlahu. Lydia začala spěchat kolem postele, když mladší nekromant zvedla ruku, abys jim dal vědět, že je v pořádku.

“To je v pořádku,” řekla bez dechu, “Cítím se … slabá.”

“Neboj se dítě,” odpověděl Mira, “pocit bude zanikat v několika málo okamžiků.”

Starší nekromant pak dal ruce na Johnově hrudi a každý věděl, že to byl okamžik pravdy. Znovu zavřela oči, zpívání pár slov znovu a znovu. Čistá, bílá záře se začala formovat v hrudi. Miry zpěv se stal hlasitější, až téměř do křičela její slova. Náhle se prudce otevřela oči a ruce rychle opustil jeho hruď. Každý věděl, že něco není v pořádku podle vyděšený výraz ve tváři.

“W. .. Nemůžeme ho přivést zpět,” zalapal po dechu starší nekromant, “Odmítám, aby ho zpátky!”

“Co tím myslíš, že odmítnout,” vykřikl Lydia, “Měli jsme dohodu, jste slíbil!”

“Ne! Je tu … moc tma ve svém srdci.”

“Mira, to je asi od Lilith kouzla,” Sasha se snažil klidně vysvětlit, “měl tmavé osoba, která má ho. To musí být to, co jste viděl.”

Ale starší nekromant se nemá nic z toho. “Ne, je to opravdu v jeho duši. Tolik hněvu a smutek. Zaslouží si, aby se zasekl v očistci poté, co udělal!”

“Co je? Co udělal?” zeptal se napůl lycan zoufale.

Nekromant zavrtěla hlavou, stále nevěřícně po tom, co viděla v jeho duši. “Je to monstrum!”

V mžiku Lydia Unsheathed svůj meč a namířil hrot na nekromant krku. Faelar, s lukem v ruce, sáhl po šípu. Ale Sirenia si získal většinu svých sil. Rychleji, než by někdo mohl mrknout, vytáhla dýku a hodil ji na mladého elfa. Čepel probodl ruku, napíchávat ho proti zdi, jak elf naříkala bolestí. Half-lycan držela meč školení na Mira.

“Přiveďte ho zpátky … teď!” zavrčela.

Starší žena Zdálo se, že stojí za svým. Ale pak se podívala do vlka dívky zlatých očích. Není naplněn vztekem, ale s vášní. Pohled ženy připraven zabít svého milence. Nekromant nakonec si povzdechl a dal dovnitř “Velmi dobře, ale doufám, že si uvědomíte, kolik hněvu jste přinášet zpět do tohoto světa.”

Half-lycan sklonila meč, aby nekromant dokončit kouzlo. Světlo v hrudi mladého vojáka stále jasnější a jasnější, až pokoj byl zaplaven s čistým, bílým světlem. Pak se světlo rychle stmívat a vše se zdálo být opět klidný.

Najednou se John střílel přímo nahoru, oči dokořán a křičí hrůzou. Mira křičel na někoho, kdo pomůže držet ho. Lydia a Sirenia každý popadl za rameno, připnout ho zpátky dolů. Ale jeho oči byly stále zamčené dopředu a pokračoval křičet ještě několik okamžiků. Pak se jeho křik utichl a on omdlel.

Zatímco všichni Zdálo se usadit zpátky na svých místech, Lydia zůstal u postele. Tiše zvedl ruku, její pohled nikdy opustit svou tvář. Jeho víčka se začala cukat trochu, pak se pomalu začala otevírat. Vzdechy naplnila místnost ze tří žen, stále přemýšlel, jestli kouzlo skutečně pracoval. Líbilo se ho dostat zpátky? Mira přešel k posteli, první přecházel svou ruku na jeho hlavu, jako kdyby kontrola horečkou. Pak, když ona byla spokojená, když se naklonila lehce.

“Jmenuji se Mira,” řekla tiše a pomalu, “Můžeš mi říct svoje jméno?”

Mladý muž se zhluboka nadechl, “Desátník John Young, Spojené státy americké Army Special Forces.”

Lydia pak se kousla do rtu a nervózně, “John, víte, kdo jsem?”

Jeho oči se zdálo, že oštěp po místnosti, vypadal velmi ztratil. Přelétl přes všechny stojí kolem postele, ohlédl se přes na Sasha seděl proti zdi. Vypadal, jako by neměl tušení, kdo to byl. Ale pak se jeho obličej změkl, když se jeho oči spočinuly na Lydia znovu a usmál se. “Žena, kterou jsem rád.”

******************************

Vysoko v horách, nad mraky se žádný smrtelník by se odvážil podnik, drak vedoucí Norruth zíral na zlověstné příchozí bouře. Mohl slyšet vytí větrů v dálce. V oblacích by úlomky ledu otočil vítr, dostatečně silné, aby trhat kůži jakéhokoliv draka ulovených v bouři příliš dlouho. Ale to nevadilo, protože by už dávno pryč v době, kdy setkání skončilo.

Okolí Norruth byly antické ruiny, které má po generace byl místem setkání Rady Dragon. Samotné ruiny byly posazený na straně hory, na okraji útesu. V jednom okamžiku může být chrám, ale teď jen kruh žulových sloupů s několika oblouky zůstal.

Dvanáct ostatní draci připojil Norruth v troskách, přičemž každý své místo v kruhu sloupů. Někteří mladí, některé staré, ale každá s výraznou čest být členem rady. Vše v jejich plné dračích forem. Norruth nechápal, proč někteří draci se rozhodli vzít humanoidní formy. Zatímco ještě obhajovat mír, on cítil, že plné zobrazení formuláře sílu a odradit nepřátele od kdy se snaží zaútočit na plný draka. Jakmile všichni dorazili, vedoucí drak začal setkání.

“Chtěl bych oznámit, že tam může být nějaký vývoj v naší sestře, Sasha Arananth je, hledat bojovníka popsané v proroctví.”

“Mluvíš jisti, velký vůdce,” řekl jeden z dalších draků uvedl.

“Nemluvil jsem s naší sestrou přímo,” vysvětlil Norruth, “Ale já věřím, že nám zanechal znamení.”

“Co je to za znamení?”

“Tam je hořák v její jeskyni, ten, který mi řekla, že by se hasit, kdyby zjistil, že válečník. Navštívil jsem ji mít před třemi dny a že pochodeň už ne popáleniny. To je moje přesvědčení, že Lady Arananth skutečně našel válečník. “

“Ale kdyby nebyl ve své jeskyni, kde by mohla jít?” Jiný drak vmísil

Norruth zavrtěl hlavou, “já nevím, bratře. To je důvod, proč je to moje přesvědčení, že další postup k této rady je najít svou sestru, a poskytnout jí veškerou pomoc ona potřebuje.”

Draci začali mluvit mezi sebou, nejvíce v souladu s návrhem Norruth je. “Je to pořád nevysvětluje, proč se naše sestra nepřišel k nám teprve po umístění na válečníka.”

“Vzhledem k tomu, že kurva je příliš zaneprázdněn spí se svým novým miláčkem,” nový hlas přerušil.

Všechny konverzace přestala jako každý podíval k obloze. Černá zmenšen drak letěl a přistál na ve středu kruhu, směrem k Norruth. Jeho rudé oči hledí se výhružně.

“Jak se opovažuješ dokonce ukázat svou tvář, Drahak!” Starší drak zavrčel: “Nemáš obchod s radou.”

“Vlastně jsem to,” zasmál se černý drak, “Jsem tady, aby náš druh zpět do velikosti. Jsem tady, protože náš vůdce je starý blázen, jehož čas uplynul.”

“A ty jsi zrádce!” Norruth zařval. “To je pravda, já vím o svých jednáních s Solomon. Pracujete s nepřítelem, aby nám přinést do naší záhubě.”

Drahak pohledem probodl oči staršího draka. “Pracuji s ním, aby nám lepší budoucnost. Budoucnosti, kde se nemusíte skrývat v horách. Budoucnost bez smrtelníky, aby nás lovit a můžeme vyloučit tyto země bez odporu.”

“Co mluvíš, je šílenství a já nikdy nedovolím!”

Černý drak zavrčel výhružně, “Pak jsem Vyzývám tě k vaší pozici jako vůdce. Boj na život a na smrt.”

Norruth stěží ovládnout smích. V jeho 1500 rok předních závod draků, on nikdy neztratil výzvu navzdory mnoha, které se snažil. Vůdce drak vzepjal na bobku, připraven k boji. “Velmi dobře, ale musím vás varovat ……”

On nikdy nedostal šanci dokončit svou myšlenku. Okamžitě Drahak otevřel svou tlamu jako brilantní modrý oheň vypukl z jeho úst. Plamen byl tak jasné a živé, mnozí draci otočil hlavu pryč. Modré plameny pohltí staršího draka a když vymazán, nezbylo vůbec nic. Norruth nebylo nic víc než hromada popela. Všechny ostatní dvanáct draci tam seděl v čistém šoku a nevěřícně. Jak se mu získat modrou oheň? On byl nyní jediný drak v existenci, která by mohla zabít jiný s jejich požární dech. Všichni členové rady byli zkamenělý strachem, pro Drahak je mohl zničit všechno, pokud se tak rozhodnou.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s