Brněnská Erotická Seznamka I Pro Vdané

Takže říkat, že oba muži opustili tajemství knihovny, než se vydáte do studia s Hampton neztrácel čas podbízet. Posadil se u svého stolu, přímo naproti Nicholas a ukázal na Colea.

“To je můj advokát, pan Morely. Jsem ho sem přivedl jako svědek”

Krátký kůra smíchu přerušil a Hampton tvář sebou trhl. Nicholas si byl jistý starý muž začne plakat brzy, a uklidnila se před mohly začít ubohý brek. Kývl na muže, aby i nadále.

“Přál bych vám říct, tady a teď, se svědek, že jsem se dohodly plnit svou roli v smlouvat. Myslím tím …”

Nicholas přikývl povzbuzení. “Jediné, co potřebujete, aby to řekl nahlas,” řekl přemlouvala.

Hampton polkl, obrátil žaludek. “Tak předám svou dceru.”

Nicholas zhluboka vydechl a naklonil se v křesle, jak to udělal, jeho tělo se lehce houpat. To bylo provedeno. Jeho kosti Zdálo se, vibrovat v něm, pouto mezi ním a jeho otrok konečně kované. Cítil přílohy cementování a bylo to vynikající. Kupodivu, to je silnější, než je obvyklé. Možná to bylo proto, že jeho poslední úspěšná dohoda s smrtelníka bylo asi před osmi lety pocit otupila v jeho paměti.

Po několika okamžicích, Nicholas narovnal s úsilím a tlumit své nadšení. Setkal vzhled truchlící muže přímo. “To nebylo tak těžké, to bylo?”

Zabořil obličej do dlaní, Hampton plakal. Advokát vypadal naprosto zmatený a ne trochu opatrný a zíral od svého zaměstnavatele k temné člověka. Nevěděl, co má dělat, utěšoval Hampton, jak nejlépe uměl, který byl s drsným poplácání po zádech.

“Teď jdi,” podíval Hampton se na Mikuláše, jeho oči červené. “Jdi a nikdy se nevrátí. To je u konce. Bože, řekni mi, že je po všem.”

Nicholas se podíval na muže, s mírnou lítostí a hřích ho dráždila. Ale on se vzpamatoval a řekl úrovně tónem, “Bůh je k ničemu vás nyní. Ale já bych neměl být ukvapený ve svém propuštění mě to. Za prvé, budeme určitě setkáme, až přijde čas. Existuje jen jeden místo pro vás teď, když necháte tady, Hampton. “

Starší muž v krku se objevil tvrdě pracovat, ale žádná slova se objevila a Cole se nejistě se na něj podívala. Jeho zaměstnavatel Zdálo se, že přijmout mystické poselství z tohoto návštěvníka, ale těžko.

“Můj Pane, mám zavolat někoho, kdo pro vás váš komorník možná nebo -.” Řekl Cole se nyní, ale byl přerušen, když Hampton jen zalapal po dechu poptávku po brandy.

“Potřebuju ji,” řekl Nicholas, “Ona musí přijít ke mně. Musíte být tady to musí být teď,” Nicholas potvrdil další krok tiše
.

“Co – jsem – ale nemůžete, tady ne,” Hampton rychle se podíval na dveře. Jeho mysl pracovala rychle. Rezignace nastavit, jak se podíval na Mikuláše s prosebný pohled a neobdržela žádnou reakci od stvoření. Obrátil se ke svému advokátovi pomalu, jeho činy ty z unaveného starého muže, pro čekal to ve svých nejhlubších strachů a plánoval dopředu.

“Řekni Cecilia navštívit svou tetu v Hampstead k poklesu přes poděkování dárek pro amelské debut. Ona vás nebude ptát, ale bude spěchat přes šťastně a měla by tam být pro zbytek dne. Dále, řekni sluhům, aby se zbytek . ze dne volno, s platem Chci, aby všechno do hodiny a pak -.. a pak přivést ji a řekněte jí, co jsem vám řekl, když se ptá ” Odvrátil se, jak chlapec zmizel, heartsore.

*

Ticho v místnosti bylo bolestivé. Tvor se zdá být obsah sedět nehybně jako kámen a dívat se bez sebemenšího zaváhání. Zápisy minulosti. Hampton vstal ze svého křesla na vratkých nohou, nemohl holé pohled na Mikuláše tváři déle a pocit neskutečnosti usadil se nad ním. Po tom, co se cítil jako hodiny, dům konečně uklidnil. Nebyly zjištěny žádné pobíhá kroky lokaji, bez chichotání z předávání služky. Ozvalo se zaklepání na dveře způsobilo Hampton srdce na křeč a třel na hrudi se založenýma rukama před usazováním na židli s neutěšenou přijetí, volá příkaz.

“Strýčku?” Lara obešla Colea a do studie lorda Hamptona, zmatený.

Když uviděla další osoba na palubě, její srdce zrychlilo. Je možné, že Nicholas – Lord Armel, opravila správně – požádal o svolení svého strýce na ruce? Ale pak její strýc se na ni s výrazem tak závažné, že jí fantazijní myšlenky zmizely.

“Je – něco, co se děje?” zeptala se opatrně, podíval se z Mikuláše na svého strýce. Její oči se zastavil na mladšího muže. Jeho tělo objevil nehybně, jeho tvář skoro … skoro omráčený.

“Sedněte si, Lara,” napjaté tóny svého strýce hlas se jí žaludek salto v neklidu.

Něco hrozného se muselo stát, soudě podle jejího strýce způsobem. Něco, co její matka? Její otec? Poslala tichou modlitbu k Bohu

“Já vím, že si stěžují na ně zlostně na vás, ale miluji je svým vlastním způsobem. Matka nikdy nebyl zlý na způsob, který skutečně záležitosti a otcové Jedinou vadou na kráse je, že je více než-přísný a unaffectionate. Můžu odpustit tyto ústrky, ale prosím, ať se v bezpečí. “

Ale její strýc nedíval se na ni znovu poté, co se posadila.

“Nadával jsi blázen, jakou hru hraješ se mnou?” Příkaz Nicholas “Bylo to tak náhlé a násilné, tak znepokojující předchozímu prostředí v místnosti, která Lara sebou trhl, Cole se opřel dál proti zdi stál u a Pán Hampton přikrčil.

“Já hrát žádnou hru,” vydechl její strýc. “Vůbec ne.”

Než někdo stačil zareagovat, Nicholas přešel na druhou stranu stolu v jednom kroku a Hampton byl tělesný vytáhl ze svého křesla u Mikuláše rukama tak pevně kolem krku, že starší mans oči v sloup dozadu, dokud jen bělmo bylo vidět. Volání ven, Lara prudce do opožděného akci, útěku do dvou mužů a přemýšlel, v hněvu, proč Cole se stál ochrnutý, k ničemu.

Na dotek tahání, teplá ruka na jeho rameni, Mikuláše “ustoupil a pustil muže. Zalapal po dechu a udělal krok zpět od Lara. A další.

Lara zamumlala s obavami, jak klečela před svým strýcem, potřásl inertní tělo. Neměl otevřít oči, ale zamumlal tiše.

“Zavolejte někdo pomoci probudit ho,” dožadovala se Cole.

“To bych nedoporučoval,” ozval se tichý hlas.

Lara se podívala na Mikuláše s zmatený hněv obrátil zpět na Colea a proklínal ho nahlas, když on jen zavrtěl hlavou a řekl:

“Je mi to líto.”

Ona odmítl ubohý muž z její mysli. Její strýc se zdálo, že se probral a posadil bliká na strop, než uznání přišlo mu do očí.

Nicholas se podíval na scénu před sebou, jako by z velké výšky. Nakonec se vzpamatoval natolik, aby řídit situaci. Pokud jde o advokáta, nařídil; “Vytáhni ho, dát drink v něm. Chci slyšet všechno. Teď.”

*

Plný Brandy, Hampton seděl opřený o židli.

“Lara, ty jsi moje dcera pro děti -. Je to tak složité,”

“Tak edit,” zavrčel Nicholas.

Hampton oči Zdálo se, že se rychle pohybovat. “Krátce po svém sňatku s Cecilia jsem měl krátký románek,” zarazil se a podíval se na Nicholase jako provinilé dítě, “ přetrvávající záležitost. Žena otěhotněla a hrozilo všemožné věci, když jsem odmítl předložit své požadavky nechat Cecilia – jak bych mohl? ” prosil svého publika.

Lara se posadil, ohromená, když poslouchal svého strýce roztříštění vyznání. Její mysl se cítil pomalu, pomalu.

“Myslel jsem, že ji pryč z mého života a dítě taky,” odvrátil, stydět.

“Ale pak se zase objevil, prezentaci a opouštět dceru a od Cecilia byla v Bath na návštěvě u své horečnatý matku, ona byla nikdy vědět … jsme byli oba žijí s Davidem a Elizabeth v té době – ​​moje švagrová a bratr v právu -. jak bylo těžké se na finančních prostředků jsem se rozhodla mít dítě – “nedokázal říct její jméno, odmítl se na ni,” poslal do Domova pro Unwated je ale tady David a Elizabeth zasáhla Vždycky. chtěla dceru, řekli a Elizabeth byla přešťastný na novinky. Stala se neplodná po narození jejích chlapců a cítil, že takový dar od Boha, by nemělo být upuštěno, že dítě musí být zvýšen o milující ruce. Tak se vlevo na zemi s dítětem, a když se vrátil, snadno představil ji jako svou vlastní, “zarazil se a plakal.

Lara zavrtěla hlavou, slzy stékaly z jejích tvářích se jí sepjaté ruce.

“Lara” Hampton růže neohrabaně a obešel stůl k ní.

Vykřikla, Lara vstal z křesla a natáhl ruce v odmítnutí.

“Pak jsi nelhal. Ona je moje,” Nicholas “podivuhodná dumání krvácel do Lary bídy.

“Co je?” zeptala se a díval se z obou mužů se zmateným bolestí. “Co to znamená? Co to znamená!” zeptala se muže, který prohlásil sám sebe jako její otec.

Vicelike grip na paži se jí ztrácet půdu pod nohama, když se prudce blízkosti pevného těla. Lara se podíval na Mikuláše zkroucené tváři blížící se nad ní. Věděla tedy, že ona ani představit, roztažené, krutý fasádu jeho, že si myslel, že zahlédl v zahradě, v noci míče. Ona se jen snažil ignorovat.

Snažila násilně poté, věděl ho, aby se člověk, ale něco, co strach. “Nech mě jít – to bolí mě-!”

Její ruka byla vynechána jako horké uhlí a ona ho třel, slzy oslepující svou vizi.

“Ne tak rychle!” Nicholas šlehačkou kolo a ukázal na postavu dotvarování ke dveřím, Colea. “Já jsem s tebou neskončil.”

“Ne, pane,” Cole se svěsil hlavu.

Nicholas se otočil ještě jednou dívkou po jeho boku, odpovědi na její předchozí otázku.

“Co tvůj strýc – ah, tvůj otec – znamená, že se smlouval s démonem se svého života před dvaceti lety výměnou za peníze a moc -. Nemluvě o několika dalších dodatky dostat ho z jeho ubohé škrábanců – můžete byla oběť. A já jsem přišel vyzvednout. Patříš ke mně teď. “

“Věděl jsem, že tam bylo něco o tobě,” pohlédla na něj s tvrdým úst, ale její oči byly rozrušený. “Ale jak může něco takového být pravda?”

“Ty nechceš vědět,” zamumlal Colea.

Nicholas ostře zasmál se na to. “Máte pravdu, chlape. Máš pravdu.”

On se pohyboval v blízkosti straně dívčina znovu poté, nepřipouštěl na malou vzdálenost mezi nimi a vzal její tvrdé tvář do dlaní před uvolněním vlasy jeho omezení a klipů. Vzhledem k tomu, padl na ramena, zabořil levou ruku mezi lesklé, zvlněné zámky. “Co jsem vám, je pánem. Řekni to, nech mě slyšet na rtech,” náhle, jeho ruka byla dráp. Jeho rty byly pevně, oči blikat.

Byla to jeho otrokem. Nicholas přijal pravdu s obtížemi. Rychle pohlédl na Colea. Kdyby chlapec známý po celé délce a ne mu řekl? S žádným způsobem vědět své myšlenky, zatímco on byl ještě spojený s ním, Nicholas zaklel interně.

Cole byly odeslány do Hamptonu jako špion před několika lety. On se stal majetkem Mikuláše na život poté, co odmítl předat svůj vlastní potomstvo a Nicholas byl těžko přemýšlet o způsobech, jak ho potrestat. Toto bylo hlavně kvůli tomu, že Cole žádá své služby, které nejsou pro chamtivost nebo osobní zájem, ale proto, že hluboké oddanosti do druhého, který byl neobvyklý pro člověka. A protože chlapec už ztratil svou lásku k porodu, že možnost trestat ho za neprovedla jeho součástí dohody bylo mimo. Nebylo to tak neobvyklé show milosrdenství, pro Nicholas odvozený malý vnitřní radost a spokojenost z zbytečného Nevraživost. To bylo také to poprvé, kdy ve všech svých letech, které se zabývají lidmi, které osvědčených nezištný a upřímný a Nicholas byl vždy známý míru neochotný respekt k těmto lidem.

Touží se vrátit do svého vlastního světa, Nicholas proto odloženo Colea trest a mimochodem – i když ne záměrně – povoleno Colovi oddech. Nakonec, nicméně, účel, pro chlapce vznikl docela pěkně a Nicholas povolal ho, aby se výstupky na Hampton. Nicholas si myslel, že udělal svou práci dobře, ale teď si nebyl tak jistý.

“Jak dlouho jste byl kurva blondýna dceru?” zeptal se Cole teď, jeho tóny ležérní.

Cole se zavrtěl hlavou, žíly pulzující u jeho chrámu jako hněv, projela mu. “Já-”

“Nelži.”

“O rok. Téměř rok až do dnešního dne.”

“Ale jak dlouho jste Chtěl ji za? Slyšel jsi, Hampton,” odmlčel Nicholas a řekl téměř konverzační tón, “Váš advokát byl říje s vaší dcerou právě tam, kde stojíme, tak bych si představit, . No? jste ji vychutnat tu? “

“Ano,” Cole se kousla ven.

“Ne, na stole starého muže!” Nicholas zavrtěl hlavou a zasmál se smíchem na naprosté seediness toho všeho.

“Ty svině – jste tento tvor je krtek, jste sloužil mu” Hampton účtovány do Colea a otočil se na něj.

“Je to čím dál lepší a lepší,” zamumlal Nicholas, se otočil a opřel se o stůl, aby lépe prohlédnout show.

Ale z koutkem oka, když zkoumal Lara. Uvnitř nebyl tak sebejistý. Stejně jako jeho otrok – jako jeho vlastnictví – ona byla odsouzena k zániku. Jak pravidla diktoval, dívka měla být obětována na zemi – její krev spotřebovaná – než ho její duše se vrátil ve svém vlastním světě. Kdysi tam, že by byla k ničemu. Hampton se jistě dostal jeden nad ním. Ale bylo tam něco, co Nicholas mohl dělat; on mohl dělat jí jeho kamarád a dárek jí s životem nesmrtelnosti po jeho boku místo.

Ale takové rozhodnutí by bylo věčná a nemohl přijít na to na lehkou váhu. Ano, přál si ji. Do poruchového míry, že ještě odmítl plně v úvahu. Ale bylo to dost pro celoživotní partnerství? Byl sám na věky; ve všech jeho tisíciletí stávajících nikdy kdysi toužil partnerství. Některé z jeho vlastního druhu, tvrdil, že tam byl jeden kamarád tam pro každého démona, a které by se dalo buď ustoupit a akceptovat jejich prokletou partnera nebo obrátit se zády k nim. A tím rozloučit se svou jedinou šanci na na každý trvající vazby – druh dluhopisu, párované démoni samolibě prohlásil, že šla nad rámec jakéhokoli smrtelného démon zvýhodněnou na základě spokojenosti.

Nicholas věděl, že po ní touží, a také věděl moc dobře, že ho velmi pravděpodobně houpat a vedl ho za nos, kdyby dovolil jeho obrana k oslabení, ale to, co o ní? Mohl by totéž říci o ní, když k němu přišel? Sexuální kompatibilita stranou, mohla by teď slíbil svou oddanost k němu nevěděl, co to bylo? Nebo kdyby tam bylo něco, že je firma asi na partnera, bylo to, že by výnos k němu zcela a předložit mu bez ptaní – že by ho přijmout jako master, majitel, pán a milence.

Se smyslem pro účel, odhodlání a motivace necítil celá staletí, Nicholas rozhodl se představit Lara s touto jedinou otázku: věčnost s ním nebo koncovým do jejího života, jak by tomu bylo v případě. Bez ohledu na to, že nyní patří k němu jako nerozbitný slib byl učiněn její otec. Ale on by opustil svůj osud do vlastních rukou.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s