Erotická Sexznamka V Brně

Po několika minutách se vejce, stejně jako většina z rozkroku, byla kluzká mazivem. Nyní vejce se vrátil k její klitoris, kde se pomalu pracuje kolem, snaží se najít ten správný úhel. Její oči visely zavřené, když se opřel a nakonec jen držel vibrační vajíčko pevně proti její klitoris.

Ačkoli zaťaté zuby, Gayle konečně zasténal, “Ach … Bože” a začali přicházet. Tom sledoval, jak její kundička svírá a svaly v břiše toulci. Ona zemi svého rozkroku dolů na Tomově hrudi vykřikla. Nakonec vytáhla atmosféru daleko od její klitoris a upadl na bok do postele.

Gayle přitáhl nohy k hrudi a objal je, jak se tam položil. Po několika minutách se narovnal a podíval se na Toma. “No, uvidíme, jestli jsi trochu víc uvolněná,” řekla, když se podívala jeho penis znovu. “Já nevím, tvoje koule nejsou tak docela těsné, ale váš penis zdá se, že dostal víc … a je tu strašně moc precum na břicho. Řekl bych, že se vám to líbilo můj malý koncert právě teď. “

“Děláš si legraci – Nikdy jsem neviděl nic tak horké, než v mém životě,” řekl Tom
.

“Lichotník. Uvidíme, jestli můžu udělat lépe, než ráno je venku,” řekla.

Gayle opět vrátila k nočnímu stolku a otevřel její šuplík plný hraček. Hledala kolem v ní na chvíli.

“Tak jdeme, vše, co člověk potřebuje, aby se ruční práci na celý život.”

Držela – něco – proti hrudi, ale nedovolil Tom ho vidět. Procházky kolem nohou postele se dřepl a položil ji na zem. Pak ji vzal opera rukavice se a objala hračky v nich a položil je na postel mezi kolena. Tom natáhl krk a snažil se zjistit, co to je.

“Víte, já jsem pořád dost nadržený. Jedna orgasmus se rozhodně nebude stačit pro mě i dnes.” Gayle znovu si klekl na postel. “Ale já jsem opravdu měl dostat zpět do hladil svůj pevný penis mám to -. Dám vám umožní pracovat příliš”. Klekla nad hlavu, pak pomalu roztáhl nohy, až jí, kterým se na horní části hrudníku s ní kočička proti Tomovu bradu. Aniž by museli být řečeno, Tom okamžitě ji začal jíst.

“Mmm. Hodný chlapec,” řekla s úsměvem Tom leštěné její stydké pysky jazykem.

Pokud existuje jedna věc, že ​​Tom rád, že to šlo dolů na ženu. Jen si přál jeho paže nebyly omezen – chtěl zabalit kolem Gayle stehna. Místo toho se soustředil na využití ústa, aby ji potěšil. Pracoval svůj jazyk celé její pochvy od shora dolů, zastavení občas se soustředit na její klitoris. Vzal si ji mezi rty a jemně olizovat na malou perličku.

“Oh, kurva, neměl jsem tušení, že jsi tak dobrý na to,” zalapal po dechu Gayle. Byla rozevřené nad ním, se zaměřením na nádherné nárazy radosti, že Tom ji dává. Cítila orgasmus budovy hluboko v ní a její boky se začaly valit nevědomě.

Přes půl víčky očí, Gayle hleděl na Toma penis – ona ne tolik jako se ho dotkl, protože začal, ale vypadalo to skoro větší. Bylo ocel tvrdé a hlava byla divoká fialová. Je to protáhl, když se dívala a velká kapka precum prýštila ven. Tom byl na pokraji přichází, jen z ní jíst. To pomyšlení bylo vše, co potřebovala, aby ji naklonit přes okraj.

“Ach můj bože – už jdu,” vykřikla, když zemi kundičku do Tomova obličeje
.

Tom pokračoval stimulaci. Sál na její klitoris a hodil jeho jazyk proti němu, kolibřík rychle. Cítil, jak se svaly v břiše vibrační od stahy orgasmu. On byl rozhodl se zastavit, dokud se odtáhla a když se její orgasmus ustoupila.

Za pár minut se tam prostě položil na něj, její kundu těsně mimo dosah. Byla udýchaná z námahy jejích orgasmů a jemný lesk potu zakryla tělo.

“Ach,” řekla nakonec. “Proč je to, že nemáte přítelkyni?”

“Myslím, že by to mohlo mít něco do činění s tím, že příliš plachý zeptat ženy out”, řekl.

“No, jestli je to nějaká útěcha, budete mít žádný problém udržet kolem nich, když si vzorky svůj jazyk.” Obrátila z jeho hrudi, otočil se a podíval se mu do očí. “Děkuji vám,” řekla a že se mu rychlý polibek, její jazyk vrhla se jednou švihnutí jeho.

“A teď, kde jsem byl? Ach ano, jsem byl trhat tě.”

Gayle dosáhl kolem jeho penis do její skrýš neznámých předmětů a popadl malou láhev čiré tekutiny. Stiskla kusem něj do dlaně a zavřel ho. Dívala se mu do očí, když se dostanete dolů s ní nyní lubed do ruky, jak se pomalu kroutil prsty kolem jeho penis. Zavřel oči a povzdechl si s radostí.

S mučivě pomalu Gayle sklouzla rukou nahoru a dolů po jeho hřídeli. Starala se, aby se zabránilo hlavu teď. Když viděl výraz na jeho tváři, když se obrátila plnou pozornost (a obě ruce) na rozkoš ho.

Její levá paže byla přehodil přes něj a ruka se plazila kolem hrát s jeho koule. Její pravá ruka pokračovala v pomalé jízdě nahoru a dolů jeho hřídele. Tom zavřel oči a nechte pocity ho pohltí. Každý zdvih ho přivedl blíž. Nebylo to tak rychle, jak bych si přál, ale věděl, že tempo přinese ho jestli pořád na něj jen trochu déle.

Její pevněji na každém zdvihem, a on ji cítil nutit novou housenku precum z hlavy pokaždé. Je kapala dolů na své ruce, čímž se mazání. Tu a tam se bude zdvih jen dostatečně vysoké pro jeho žaludu, aby se trochu stimulace a vždy přinesl další nával radosti. Nakonec tam byl, přímo na okraji.

Opět se zastavila, ale tentokrát cítil ji stisknutím druhou ruku mezi jeho penis a koule, nutí své koule dolů a pryč. Okamžitě, jeho nutkání k vyvrcholení vybledlé. Pořád chtěl přijít, ale teď zjistil, že nemůže.

Gayle posunul sevření, aby pod jeho koule. Teď tlačil nahoru a pryč, snažil se držet jeho penis a koule s jednou rukou, které základu. Tomův šourek byl natažené těsně nad jeho ořechy a tlak byl na hraně mezi napjaté a bolestivé.

“Gahh! Co to děláš,” zvolal.

“Téměř hotový, jen držet o něco déle,” odpověděl Gayle.

Tom cítil nějaký gumový kroužek je umístěn proti němu, přičemž místo Gayle je pevné uchopení. S mžiku pustila, ale on byl stále pevně držel kruhu.

“To,” řekl Gayle, “je prsten kohouta. Bude vás pěkné a tvrdé a zároveň, aby vás od příchodu příliš brzy.”

Gayle se posadil a dal trochu lubrikant do ruky. Tentokrát se zahřeje ho třením obě její dlaně.

“A teď se dostanu k vám dva pěst ruční práci bez obav jste natáčení off.”

Gayle přemístit sebe tak, že WS sedí se zkříženýma nohama mezi Tomovy upoutaných nohy. Je tvořen své dvě ruce do tunelu a zase začala hladit ho. Tyto tahy byly odlišné od před – Tom nebyl použit k oběma rukama najednou, a to z tohoto úhlu. Potěšení bylo ještě intenzivnější, ale penis ring dělal svou práci dobře.

“Vy chcete, mnohem víc, než mé ruce, ne?” zašeptal Gayle. “Vsadím se, že bych si byl posuvné do pěkné, pevné kočička.”

Jak řekla, že ona stiskla a pohltila hlavu jeho penis, stejně jako jeho hřídel, nutit jej, aby proniknout jí dobře namazaný pěst. Tom zalapal po dechu s šokem z tohoto potěšení. Snažil proti jeho dluhopisů, přál sám přijít, ale prsten mu zmařil.

Gayle zpomalil a naklonil se dopředu. Teď ho pohladila jen s první palcem a ukazováčkem pravé ruky, tvaru do OK znamení. Její ústa byla palec pryč z hlavy jeho penis a ona těžce dýchala na to, jak řekla, “Nebo možná budete chtít, aby se do pusy?” Opřela se a chichotala. “Bůh je to legrace? -. To baví Jsi si jistý pocit, že se bavíte”

“Myslím, že bych mohl zemřít, pokud nechcete nechat mě jít,” řekl Tom.

“No, myslím, že můžete jít trochu déle,” řekla. S tím, začala ho znovu hladil. Téměř okamžitě byl na tom místě, kde potřeboval přijít, ale nešlo to. Ve svém zoufalství, Tom měl zjevení – Gayle nehodlá ho opustit vysoké a suché; nepotřeboval, aby se pokusila přijít, to by se tam dostat ve svém vlastním čase.

Takže Tom se snažil nemyslet na to. Místo toho se jen soustředil na nádherných pocitů produkovaných Gayle je kluzké ruce na jeho tvrdý penis.

Ona mu pracoval rukama. Měla by se střídat ruce jít dolů přes jeho hřídel, takže se cítil, jako by se propadal do nekonečné vagíny. Měla by se přepínat směry a “mléko” jeho penis. Konstantní proud pre přišel byl unikající z jeho penis teď a Gayle nemuseli znovu namazat dlaně – Tom to dělá pro ni
.

Každý zdvih byl jeho vlastní náraz radosti a Tom právě uvolněné a aby se to stalo. A každý náraz tlačil jeho práh do zářezu, dokud si myslel, že zemřel a dostal se do nebe.

Někdy se mu blbec bleskově rychlé, s pěstí sotva dotkl jeho penis. Jindy, že by grip ho pevně a pracují nahoru a dolů pomalu. Pak kroužil dlaní po hlavě, a těsně pod hlavou. Tyto pocity byly tak intenzivní, že Tom se vzpíral a snažil se udržet Gayle z dělat to, což samozřejmě jen posloužil, že ji podpoří.

“Líbí se ti to?” Dobírala si ho, jak se pomalu přitiskla hladkou dlaň po hlavě jeho penisu.

“Je to příliš intenzivní -. Nemůžu vzít”

“Ach ubohý Tom,” řekla, když kruhový rub i nadále. “Není to tak, že máte na výběr”.

Nesnesitelné potěšení pokračoval Tom otočil hlavu a kousl se na polštáři. Gayle měl jednu ruku kolem spodní polovině jeho hřídele, což mu pevné poloviny tahy na základně. Její druhé straně pokračoval, že je to pomalé kluzké rotace.

Tom byl kňučí přes polštář měl sevřené mezi zuby. To bylo to – Chystal se konečně přišel, kohout prsten nebo ne kohout prsten. Ten studený pocit, sperma, s teplotou varu v jeho koule. Ale stejně jako byl na pokraji orgasmu, Gayle úplně zastavil. Jeho ocel tvrdé kohout byl chvěla ve vzduchu s ničím dotýkat se, ale jemným leskem lubrikantu a precum.

“Neee,” zvolal, “byl jsem tady”.

“Já vím, byl jsem strach, mohl jsem se zmýlil. Nebojte dítě, jsme na rovince teď.”

Hrozba Tomova orgasmu byl nyní bezpečně přes. Gayle chytil jeho penis a vytáhl ji dolů s jednou rukou, zatímco jí jemně, opatrně natáhl kohout kroužek mimo něj. Jeho koule byly něžné, a oni ustoupili pevně zpět do svého těla. Její teplá ruka jemně vzal je.

Gayle vstal z mezi nohy a položil se vedle Toma. , Kterým se na boku, ona se opřela hlavu dlaní a podíval hluboko do Tomovy oči.

“Jste připraveni na velké finále?” zeptala se.

“Ach bože, co chcete,” odpověděl, nikdy odvrátil na okamžik.

Naklonila se blíž. “Myslím, že se vám líbí být svázaný, viď?”

Políbila ho místo toho, aby čekal na jeho odpověď. Na první polibek byl mělký, ale Gayle posunul pozici tak, aby se vešly dohromady lépe a začala šílený hluboký, francouzský polibek. Tom byl v nebi, zúžení se svou krásnou přítelkyni. Natolik, že na chvíli zapomněl na jeho penis, ale jen na okamžik – Gayle natáhl ruku a pomalu sevřela prsty kolem něj
.

Pomalu sklouzla pěst nahoru a dolů v dolní polovině jeho hřídele. S každým úderem se dostal trošku rychlejší, její pěst trošku víc a ona sklouzla blíž k hlavě.

Tom znovu nepokusil přijít, prostě jel na vlně, jak znovu zažil stále rostoucí otřesy potěšení. Tentokrát, ona ho sleduje – ona ho líbal, hluboce
.

Nakonec měl pravdu na pokraji orgasmu, když zakňučel do úst, a že jí řekl všechno, co potřeboval vědět. Odmlčela se, krátce, pak se její pěst, bleskurychlý teď, jezdil po celé délce jeho penisu. Tom vybuchl radostí, jako by nikdy nenapadlo, – neměl tušení, orgasmus by mohl být tento intenzivní a křičel do Gayle je otevřenými ústy, když přišel. Pořád se na hlazení, což mu umožnilo vyjet každou výbušninu kontrakci jeho maximální potěšení. Její ruce a hruď se teď nasáklé jeho semene. Nakonec, ona přestala hladit, když se dobře a skutečně strávil. Nechala svou ruku na jeho nyní smršťování penisu.

Po chvíli, Tom otevřel oči a uviděl, jak se dívá na něj centimetrů. “Ahoj,” řekl.

“Ahoj sami,” řekla s úsměvem.

Jsou tam ležel několik minut jako Tom zalapal po dechu. Vyměněný malé polibky na nějaký čas. Konečně, Gayle vstal a rozepnul kožené manžety, které se konalo Toma na místo. Tom se posadil a mnul si zápěstí a kotníky.

“Takže jsi rád, že?” zeptala se ho.

“Ty víš, že ano,” řekl Tom a ukázal na potřísněné spermatem na hrudi.

“Ne, myslím, jsi jako byl svázaný a na mou milost? Líbilo se vám být škádlil přes hodinu, jako je tohle?”

Tom se na chvíli zamyslel o zkušenosti, kterou právě měl – o dvou týdnů bez uvolnění a neuvěřitelných věcí, kterou právě udělal s ním. Většinou si myslel, že o tom, jak se konečně dosáhl bodu, celkové důvěry a předložen se na její vůli.

Podíval se jí hluboko do očí a řekl: “Ano.” Po chvíli dodal: “Nemyslím si, že bych to mohl brát velmi často, ale dělal jsem to rád -., A já bych to znovu”

Gayle se usmála a objala ho. Poté, žertoval ukázat, že vážná zpovědnice chvíle uplynulo řekla: “Máš štěstí, že moje ruka byla stále unavená, nebo byste byli svázaný na mnohem déle. Pospěš si a obleč se, myslím, že jsme oba zasloužíme velká snídaně. “

To bylo později, po snídani, když Gayle musel odejít, aby přinesla svému synovi, že přišel čas pro Tom jít domů.

Stáli na prahu jejích dveří, opět objímání a sdílení polibky, jak ochotni za den až do konce.

“Můj bývalý má Dylan za dva týdny. Chcete přijít a pomoct mi … barvy,” řekla, že mu lstivý úsměv a přejel si rukou po hrudi.

“To si piš,” řekl Tom nadšeně.

“Můžeš pro mě něco udělat do té doby,” zeptala?

“Cokoliv.”

“Žádné orgasmy.”

“Co je v tom pro mě?” zeptal se.

“Příště nebudu používat ruce,” řekla.

Tom věděl, že to bude těžké čekat. Věděl také, že by stálo za to v každém okamžiku.

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s