rozbouřené Vody: První Den


“A teď, pane Barstow. Kdo si vyberete, aby uklidnili své mořské nemoci?”

“Chci, L …” se zastavil, neschopný mluvit její jméno v této souvislosti. Když se na ni podíval, že by mohl říct, že byl pletení obočí v tiché “Ne” a téměř nepostřehnutelně zavrtěla hlavou. Ale musel držet ji dál od likes Thompson. “Modrá. Tam v modrém jeden.”

Lorelei šel k němu s výrazem špatně skrývaným úžasem bublající až za oči. Alex zavřel plášť pevněji, když se posadila do klína. Výběr pokračoval, když se naklonil a zašeptal mu do ucha. Nemohl si nevšimnout pocit z ní sotva se vztahuje pravém prsu tlačí do něj a když se naklonil blíž.

“To se ti povedlo Alex, co to sakra myslíš?” zachraptěla do ucha.

“Tam jsou některé skutečné plíží tady. Musel jsem tě držet …”

“Jsem kurva call girl v případě, že jste na to přišel. Creeps můj chléb a máslo.”

“Jo … ale …”

“Nyní, když jste mě vybrali, budeme mít do prdele. Ty víš, že jo? Je to tak?” Cítil slza z oka na tváři, když rychle mluvil s panickým emocí.

“Možná bychom měli říct jim pravdu?”

“Vy mi nerozumíte. Ten chlap Zdrokov je prvotřídní tečení. Kdyby věděl, že jsme byli bratr a sestra … já ani nechci myslet na věci, že by se dopřát palců”

“Já mu jen říct, rozmyslel jsem si to.”

“Prosím tě, Alex. Prosím. Nemáte ani ponětí o hovno budu, pokud si myslí, že mě zamítnuta. Dívky, které zlobí na těchto plaveb zmizí, Alexi. Forever.”

“Kristepane. Proč jsi sakra souhlasit, aby se pak?”

“Je to pro Emmu. Potřebuju peníze. Je to nemocné dítě, a to ne že bych si zdravotní pojištění. Myslel jsem, že jsem mohl vydržet cokoliv … Ale teď tohle? Fuck Alex. Proč jsi mě vyzvednout?”

“Budeme na něco …”

“Aha, už pan Barstow a krásná Lori jsou zabalené jako láska ptáků,” přerušil Zdrokov. “Jsem si jistý, že jste všichni tak horlivě, jak oni. Proč si všichni vzít své konkubíny a šíří se do některé z pohovek a gaučů. Začněme! Ano, začněme.”

Lorelei zastřelil Alexovi další obviňující pohled, jak tam stála. Alex seděl ochrnutý. Co to sakra bylo, že měl udělat?

Irina přistoupil a řekl výhružně k Lorelei, “Je tu nějaký problém?”

“Ne, je to jen trochu mořskou nemoc.”

“Pak si ho zapomenete své squeamishness, Lori. Teď,” řekla tiše zavrčel a odkráčel.

Lorelei se naklonil, aby jí rty na stranu Alexova tvář. Zjistil, že nedokáže odolat šanci dívat se na její krémové štěpením; horní hranice jejích růžových dvorců sotva vykukoval přes okraj ji vidět-přes podprsenku. Nezvaná, jeho penis se míchá do jeho roucha. Lorelei mu jemný polibek na tvář a zašeptal mu do ucha: “Je mi líto, Alex, budu muset cucat péro.”

“Ale hovno Lorelei.”

“Je to nejlepší, co můžu myslet. Je to jen vykouřit. Budeme se jen rozhodnout, že se nepočítá, OK?” řekla. S trapné úsměvem vstala zálohovat a rozepnul jí podvazky.

“Co teď děláš?” on artikuloval tiše k ní.

“Musíme se, aby to vypadalo dobře,” řekla tiše, když se naklonila dopředu, aby kaše její prsa na tváři. Cítil drahou kolínskou ji koupil na Vánoce vanout se z jejího těla. Cítil hladkost její kůži snímku po jeho tváři.

Opět stojí zpět, Lorelei shimmied z jejích kalhotek a nechte je spadnout na zem. Její výbava proužek ochlupení stál obnažil před ním. Její broskvový rozštěp, lehce pootevřené, ukázal vlnité růžové okraje jejích jemných vnitřních rtů. Natáhla se zpět do rozepnout podprsenku. Jak pokrčila rameny z ní její krásné prsa prudce zdarma. Alex znal její velikost podprsenky pro roky poté, co viděl je rozprostřen po pračce a sprchovým koutem tyče, když navštívil doma, ale nikdy nenapadlo, její C-cup mohyly byly tak dokonale tvarovaná; kulaté, pevné a PERT. Ona přehodil jí podprsenku přes hlavu, což je “vypadat dobře”. I když chtěl vylézt a zemřít jeho penis znovu nafouknut další stupeň.

Byla potápí na kolena. Alex se posadil inertní a vyděšená, když sáhl po županu a otevřel ji. Její oči se zastřelil otevřené překvapením. “Do prdele Alex, jsi tahání tu věc kolem celou tu dobu? Neměl jsem kurva tušení.” Zasmála se v nervovém překvapení.

Vrhl na ni usmála.

“Jen se podívejte, jak máte dobrý čas. Prosím,” řekla s vážným pohledem. Přikývl a předstíral úsměv. Vzala jeho penis do ruky; ruka se používá držet, když šel s ní na autobusové zastávce; a naklonil se dopředu, aby ho políbil těsně pod glans.

Posunul se nepohodlně ve svém sedadle. Přál si, aby to nebyl dobrý pocit, ale to dělalo. Políbila ho po jeho hřídel, suché lehoučké polibky podél spodní, který ho přivedl zpět do plné erekce. Vzala jeho koule v ruce a políbil každý z nich s láskou; téměř cudně. Pak se její jazyk vyšel ven a začala olizovat ho kolem a pod jeho šourku. Její ruka sevřela pevněji kolem obvodu svého člena, jak je škubl s odpadlíka ocenění. Nakonec přinesla její tvář a začal koupání jeho penis v dlouhých pomalých olizuje. Zasténal do nedovoleného chtíče.

Podívala se na něj. S pocitem nemocného překvapení spatřil touhu v jejích očích; syrové a zakázáno. Ještě jednou ho políbila na špičku a její rty se táhnul babí léto prameny průsvitného pre-cum z jeho hlavy. Ona pak se pomalu sestoupil na jeho hřídeli; přičemž mu v ústech, běží nahoru a dolů na něj, zatímco její jazyk hrál podél zadávací spodní straně penisu.

Uchopil okraj svého křesla v odhodlání bránit přichází Lorelei úst. Rozhlédl se kolem sebe, touží po nějakém zázraku, aby ho zachránil; ledovec, teroristický útok; něco by bylo vhodnější, aby zneuctění jeho sestru s kroutit, kroutit armádu jeho spermatu. Ale při pohledu kolem viděl jen více sexu. Díval se na Středozemní chlapa, Mario byl jeho název, narazíte prsa své dívky, jak zabručel proud přísahá v italštině. Viděl asijský prodavač Toru přijít na tiché a otřásl se vyvrcholení pod jeho dívku, když jel ho zvrátit cowgirl stylu. Zavřel oči a začal starověké trik se snaží vzpomenout na lineups různých baseballových týmů. Statečně a beznadějně bojoval o kontrolu nad svým vlastním tělem, ale, Bože, Lorelei dal dobrou hlavu; Možná nejlepší, co jsem kdy měl. Každý úder svého jazyka ho přivedla blíže k zoufalství.

Cítil, že v blízkosti pohyb přes jeho zaťaté víčka. Otevřel oči a viděl, jak Roger, “ROG” Mayhill, pohybující se jeho dívka Rae, pružný asijské, za Lorelei. On vedl ji na záda a sahala až k tahu Lorelei boky dozadu na dívčině tváři. “Pojď Rae, umožňuje získat tu píču na tváři,” řekl jí.

“Hej, co to kurva je?” zavrčel Alex.

“No tak brácho, pojďme daisy-chain tyto kurvy.”

Všechny podivnost dne přišel k rychlému varu. Alex vrčel ven, “Zpátky do prdele, debile!”

“Hele vole, Proč se …”

Cinkot skla byl sotva slyšitelný, ale mužův křik z druhého konce místnosti chytil pozornost všech. Všichni se otočili a spatřili Thompson skok s krvácející ránou přes jeho tvář. Jeho holka, Desiree, svalnatý černoška, ​​seděl lapal po dechu na zemi s rozbitým sklenici v ruce.

“Kurva kunda mě řezat,” křičel Thompson.

“On měl jeho penis do krku,” vydechla. “Nemohla jsem dýchat. Chystal jsem se projít ven.”

Jak Zdrokov vyskočil a rozběhl přes chrlí omluvu, Thompson hlasitě chtěl vědět, co to kurva se chystá udělat o dívce, která by ho snížit. Zdrokov pokynul strážím se a řekl jim, aby “dát ji do posádky”. Ona bránila s divokým vztekem, házení několik odborných údery a kopy, ale stále velké muži chytil ji a vytáhl ji ven kopat a křičet.

Drobná mladá “sestra”, který dohlížel hledání strip Alexova zhmotnil ve dveřích stejně jako svíjení, křičí děvka byla provedena. Jak se vede Thompson pryč obvázat jeho likvidaci Zdrokov pokračoval blather omluvy a výmluvy, když slibuje, aby to na něj, když se vrátil. Mezitím, Ranjite, který se vrátil, aby kurva jeho dívka brzy na scéně, přišel s hlasitým zasténáním jako Thompson byl vedl ven ze dveří, pobízet ho k ohlédnutí s křížovou tvář hořké nespravedlnosti.

“Ano, ano. Pan Ranjite má nápad. Řekněme, že ošklivost za námi. Vraťte se ke svému potěšení, prosím,” naléhal Zdrokov podíval se na Alexe malé skupiny čtyři. Mayhill vypadal zmateně na Alexe, stále překvapen jeho výbuch.

“Je tu nějaký problém?” zeptal Zdrokov.

Lorelei se podíval na Alexe s prosebný pohled. “Ne,” řekl Alex. “Jen tvořit až na řetězu na těchto fen.”

“Výborně, výborně,” řekl Zdrokov a usadil se v sledovat finále v posledních dvou párů, nyní vstoupily do čtveřice.

“Úžasné,” řekl Mayhill a uchopil Lorelei boky znovu. Přitáhl si ji zpět na tváři Rae, která začala slurping slyšitelně nahoru a dolů její pochvy. Lorelei oči vrátit zpět a začala broukat nekontrolovatelně s radostí, když přinesl Alexův penis ke rtům znovu. Alex se díval Lorelei zadní kroužit pomalu Rae tváři, zatímco nad obzorem jejího bledého masa “ROG” Mayhill vytáhl Rae nohy od sebe a začal házet intenzivní kurva do ní.

Rozptýlení ošklivé scény s Thompsonem koupil Alexovi krátkou úlevu od jeho hrozícího vyvrcholení, ale Lorelei je obnoven sání brzy přivedl na práh stejné krize. Snažil se soustředit na Mayhill, v naději, že udržet svou pozornost na jiného muže by ho držet zpátky. Ale brzy Mayhill je šklebící se tvář dosáhl úrovně zpocené intenzitou, která signalizuje jeho chlubil, o epický záplavu semene byl brzy uvolnit. Pak s hrůzou, Alex viděl Mayhill vytáhnout svůj mokrý, chvějící se penis z mezi Rae stehna a přejděte do sebe umístěte přímo za Lorelei; chystá tlačit dovnitř k zadávací brány lůna své drahé sestry.

“Budeš se dostat” to z obou konců děvka! ” řekl a plácl Lorelei přes zadek

Alexova nehty zaryly do dlaně v téměř uchycena vztekem, když bezmocně sledoval, jak Mayhill odstrčil maso do jeho sestry. Její páteř zvlněný a zalapala po dechu kolem Alexova penis v nechtěného vytržení, když ucítila penis napadnout ji, zatímco Rae jazyk hrál na její klitoris. Až na několik málo energické tahy, Mayhill zaskřípal velké zuby a začal viditelně čerpání svůj náklad do Lorelei třesoucí se tělo před povislá dozadu na podlahu v lapal po dechu, nasycen haldy.

“Výborně,” řekl Zdrokov. “Prosím, pane Barstow, humor nás a nechte Lori povstat, aby Rea může pít pana Mayhill je krém z jejích hlubin.”

Alexův penis sklouzl z Lorelei úst, jak se narovnala do vkleče nad Rae tváři. Při pohledu dolů, Alex viděl záplavu spermatu samozřejmě přes Rae, když lapované na opalizující pramenů slizu. Lorelei odvrátil, není ochoten splnit Alexovy oči. Alexův penis stál tuhé, připraven chrlit při sebemenším doteku. Věděl, že nemůže odolat ani půl tuctu více olizuje od své sestry talentovaný jazyka.

To bylo pak, že Alex viděl jeho spásu. Vyskočil a pohyboval se dostat dolů mezi Rae stehna. Odstrčil jí nohy proti hrudi, přivedl svůj penis do prdele ji díry bez okolků vrazil ji dovnitř Ona zavrčel radostí z pod Lorelei, jak se zahrabal hluboko uvnitř její kundičky. Začal strkat do ní v rychlých, brutálních popíchnutí. To bylo v pořádku, dokud nepřišel dovnitř Lorelei, řekl si v duchu. On a Lorelei nemohl počítat orální sex jako incest kdyby nikdy dokončena, ne? Teď bych jen vystupte Rae a starosti o tom, co dělat, později, když později nakonec přišel.

Cítil, jak výbuch vyvrcholení se rychle blíží. Podíval se na Rae je malá prsa třásla při každém nárazu, ale jeho oči putovali nahoru. Zjistil, že se dívá na Lorelei firmy, dvojité rosou klesl tvaru zadku, půvabnou zatáčku zádech, nádherné křivky jejího trim pasu teče do ní rozšířenými boky; mělký zářez z dvojčat dolíčky na základně zádech; její kůže tak bezchybné, její tělo tak hubený.

Cítil mravenčení vlna uvolnění rozprostřeny po celém těle z hloubi svých bedrech jako každý sebemenší jeho bytí bzučel s elektrickým potěšení. Jeho svaly napnuté a jeho dech se v otrhaných po dechu, když vybuchla v orgasmu, který způsobil mu klesnout vpřed v zoufalé křeče. Jeho tvář stisknutí mezi Lorelei ramena, když čerpá těžké přívaly spermatu do Rea. Vůně pohlaví navlhčené pokožky jeho sestry byl opojný. Pro krátké halucinací chvíli představit, je to její největší soukromé hloubky byl vložené do; si představoval, že to bylo v pořádku, aby ji naplnil semenem jeho:. ji vzít bez obav pro libovolné diktátu rodiny a civilizace a morálky

“Výborně, pane Barstow, Výborný. Váš pobyt moc nás zapůsobí, “řekl Zdrokov za ním jako Alex bojoval, aby znovu získat kontrolu nad jeho chvějící se tělo, svaly slabé z jeho hojným ejakulací. Nakonec vytáhl nahoru a jeho flush, stále polotvrdé kohout sklouzl z Rae. Odvrátil se, jak Lorelei začala vstát z REA v obrácené tváře.

“Nyní, když jste odešel vklad do slečny Rea Věřím, že to je krásná Lori je řada na krmení,” oznámil Zdrokov s verbální úšklebkem.

Jeho význam trvalo několik sekund ponořit se do Alexova kurva-wracked mysli. Pak mu to došlo. Obrátil se k Lorelei. Pohled hrůzy na tváři zrcadlí jeho vlastní.

“Pojď holka, sup mléko vašeho pána z Rea je delikátní poháru,” řekl Zdrokov jako pokynul směrem k Rea s jeho pravou rukou a hodil mu levou ruku kolem ramen Alexovy v nežádoucím chumminess.

Alex se díval v bezmocném hrůzou jako Lorelei klesl zpátky na kolena a Rea stál, zatímco blokuje její spermie zaplaven otvor ruce. Neochotně, Lorelei se opřel a nechal Rea stojí obkročmo její obrácený obličej a uvolněte povodeň. V němém šoku Alex se díval, jak perleťové kaskády jeho spermatu vyplývala z děvky kunda do úst své mladší sestře a po tváři k poklesu v dlouhých bílých proužků po krku a postříkat proti její prsa v pomalém, mléčně dešti.

Mayhill přišel vedle něj, řekl: “Skvělé double cream-koláč brácho. High five!”

Numb duše, Alex podvědomě zvedl ruku a nechal Mayhill plácnout ji hravě. Alex se otočil na hlavu k baru. On potřeboval se napít. Ale když vzhlédl, spatřil Jimmy Thompson zamířil zpět do místnosti; jeho obličej poznamenán řadou stehů a shromáždil do rozzlobený zamračil.

co , pomyslel si Alex.

Thompson dupl do místnosti a zasyčel na Zdrokov, “Dobře teď ty tlustý ruský kunda, Chci krvavý díky.”

“Ovládejte svůj temperament Pan Thompson. Za prvé, já jsem Ukrainian, ne rusky,” řekl pyšně nafoukl.

“Poslouchej Vic, nikdo mimo díra zemi dává kurva-vše o rozdílu. Všechno, co vím je, že chci, aby moje kurva píču, s úrokovými, poplatků a pokut.”

“Dobře, pan Thompson. Fajn. Kdo by si chtěl?” řekl Zdrokov s mrtvým oči pohledem.

Alex cítil, jak mu žaludek zase znovu. Bože, prosím, ne Lorelei, ne ona. Prosím, nic ale.

Thompson se usmál nemocný, zlý úsměv. “Chci je všechny kamaráde.”

Zdrokov vypadal překvapený i přes sebe. “Všechno? Určitě nechybí ambice.”

“Jen shromáždit ptáky, Vic.”

Velmi dobře. Dámy, vy jste pan Thompson je v současné době. “Poplácal dvakrát. Alex se podíval na Lorelei s vyděšených očí. Její tvář byla stále lesklý s mléčnou maskou svého semene. Ohlédla se a pokrčil rameny.

Jimmy Thompson měl pět dívek se seřadí před ním na kolena. Lorelei skončil ve středu se dvěma dívkami na obou stranách. Thompson stál před nimi se zlým úšklebkem a otevřel svůj plášť, aby se držet svého ochablého penisu. “Otevři ústa dívky,” řekl v posměch a opřel se o postoj, který opustil žádné tajemství svého záměru.

Nebyl okamžik rozhodnutí. Byla to čistá živočišných reakce. Alex si ani neuvědomil, že byl spuštěn na Thompsona s rukama zabalené v těsných pěstí, až mu už skočil do první ohraničující kroku. Čas jako by se zpomalil k pomalému tempu studeného sirupu, když zabořil holé prsty do plyšový koberec, zatímco oblouk moči vybuchla od špičky Thompsona píchnutí a hit Lucy v ústech. On udeřil druhý krok jako Thompson prošel kaskádu moči nad grimasy tváře Candi. Jeho poslední krok byl více skákajícího skok, když prudce směrem Thompson, obrací svou tvář k jeho cíli, stejně jako viděl bledě žlutý sprej hit Lorelei, když se překvapeně vzhlédl na svého rozostření bratra. Thompson zachytil náznak Alexova nápor z koutkem oka, ale už bylo příliš pozdě. Jeho hlava se pootočila a oči zavřené sebou trhl, jak Alexova pěst blýskl vpřed s každým kouskem své hmotnosti a rychlosti stočený za ním. Punč spojen s nepříjemným krize a cítil, jak Thompsona nosu dát přednost v jízdě. Otočil se dozadu, klesá nevědomě na podlahu ve sprše jeho vlastní močí jako krev vytryskla z nosu a tekla z vyskočila stehů na tváři.

Alex přišel k odpočinku v podřepu a postavil se podívat dolů na hromadu prostaty Jimmyho Thompsona. Nabídl žádný odpor jako statní stráže ho popadl hrubě a hodil ho na zem. Vzhlédl a usmál se na Lorelei, jak byly zkroucené ruce za záda. Ona jen smutně zavrtěla hlavou a následoval ostatní holky z místnosti pro čištění pohrdání Jimmyho Thompsona z jejich těl.

***

Alex seděl ve svém pokoji vychystávání na sendvič jeden ze strážců mu přinesl ho s jeho levou rukou, zatímco jeho pravá ruka pulzovala nepohodlně pod icepack. Byl na vzory zíral na burled z třešňového dřeva obložení a snažil se vzpomenout si, kdy naposledy měl házet úder na někoho. Co se týče nemohl vzpomenout to bylo, když mu bylo čtrnáct; někteří sousedství tyran, který byl výběrem na Lorelei na autobusové zastávce. Ten kluk byl o pár let mladší než Alex a trochu kratší. On si vyrazil jednu ze svých zubů a byl suspendován ze školy po dobu jednoho týdne. Nebyl líto pak buď.

Poté, co by zlomený Thompsona nos a položil ho za studena, Zdrokov se dát mu najevo, že byl zklamán v něm. Alex dělal nějaký kecy, jak byl se svou přítelkyní na střední škole znásilněna a naštvaný na a vidí Thompson čůrat na ty holky se mu trochu blázen. Zdrokov přednášel Alex o nutnosti “respektovat jeden druhého zvrácenosti” a pak ho poslal do svého pokoje přemýšlet o tom, co udělal, jako by to byl malý kluk kurva. To bylo před třemi hodinami. On si dvakrát zkontrolovat dveře, protože je vykázán z orgií. To bylo ještě zamčené.

Odstrčil nespotřebované část svého sendviče pryč, zhasl světla a lehl si na postel. Snažil se starat o Lorelei a nepodařilo se čas od času, zatímco jeho mysl vířila s hrůznými obrazy jeho milá sestra opakovaně v prdeli, přijatých v každé díře, používané a zneužívané hrozné muži. Byl uveden na dešti bušení proti boku lodi jako bouře poté, co bouře se protáhl kolem nich a upadl do neklidného spánku.

Probudil se zvukem zámku na dveřích se s cvaknutím otevřely zvenčí. Rozevřel omámený oči a podíval se nahoru jako dim siluetu vrhl dovnitř. Obrázek přešel úzký manévrovací prostor, hodil přikrývku a vklouzl do postele vedle něj. Ucítil vlhkou vůni čerstvého mýdlo a šampon se smísil s tím Lorelei kůže. Nikdy jsem si uvědomila, že její vůně byla tak rozpoznatelné pro mě , pomyslel si.

“Ahoj,” řekl tiše.

“Jak se máš, rváči?” řekla s statečný pokus o lehkomyslnosti. On neodpověděl hned, jak se vznášel v blízkosti a mokré zámek na vlasy kartáčovaný po tváři.

“Prostě dokončení čištění od po večeři orgie?” zeptal se vyčítavě.

Vzdychla. “Opravdu to chceš vědět?”

Věděl, že ne, ale řekl, že ano, tak jako tak.

“OK, jemný . Ano, měli jsme orgie po večeři a já mám v prdeli jak Mario a Toru. Oh, a já jsem jedl Candi je kočička taky. Už je ti líp?”

Advertisements

Leave a Reply

Fill in your details below or click an icon to log in:

WordPress.com Logo

You are commenting using your WordPress.com account. Log Out /  Change )

Google+ photo

You are commenting using your Google+ account. Log Out /  Change )

Twitter picture

You are commenting using your Twitter account. Log Out /  Change )

Facebook photo

You are commenting using your Facebook account. Log Out /  Change )

w

Connecting to %s